Mes siūlome šias paslaugas:

 

 1. Skolų išieškojimas

Skolų išieškojimas pagal savo prigimtį yra nelengva ir reikalaujanti daug laiko ir lėšų procedūra, tačiau dėl Mūsų įmonės taikomų metodų šios procedūros įgyvendinimas tampa daug paprastesnis. Įmonių vadovai susidūrę su skolininko nemokumo situacijomis ir nežinodami skolų išieškojimo proceso niuansų gali priimti įmonei nenaudingą sprendimą arba apsunkinti patį procesą. Mes siūlome nerizikuoti savo įmonės kapitalu ir patikėti skolų išieškojimą ir Jūsų skolininkų mokumo atkūrimą mums. (daugiau)

 

 

 1. Įmonių bankroto administravimas, retruktūrizavimas, likvidavimas

Nė viena įmonė nėra apsaugota nuo tokios finansinės situacijos, dėl kurios ji negali vykdyti prisiimtų turtinių įsipareigojimų kreditoriams. Įmonės nemokumo problemos nulemia būtinybę priimti atitinkamus sprendimus: dėl įmonės bankroto, restruktūrizavimo ar likvidavimo. Jei Jūs  atsidūrėte tokioje situacijoje, Mūsų kvalifikuoti darbuotojai įvertinę Jūsų verslo būklę suteiks kokybišką konsultaciją dėl visų procedūrų reikalingų įmonės bankrotui ar restruktūrizavimui iškelti, patvirtinti ir įgyvendinti. (daugiau)

 

 1. Skolų prevencijos paslauga

Neabejojama, jog skolininkų nemokumas įmonėms sukelia daug nuostolių ir smarkiai kenkia jos finansinei būklei, todėl mes siekdami apsaugoti Jus nuo šio negatyvaus reiškinio siūlome įsigyti skolų prevencijos paslaugą. Rekomenduojame prevencinį spaudą. Prevencinis spaudas skirtas žymėti Jūsų klientams skirtas sąskaitas. Šis spaudas reiškia patvirtinimą, kad klientui neįvykdžius skolos apmokėjimo nustatytu terminu ir susidarius skolai išieškojimas bus vykdomas per profesionalią skolų išieškojimo įmonę.

 

 

 1. Kitos teisinės paslaugos

  Siekdami patenkinti kliento poreikius paslaugų kokybės, laiko ir lėšų atžvilgiu kompleksiškai teikiame ir kitas teisines paslaugas:

   

  1. Konsultacijos verslo teisės klausimais;
  2. Įmonių atstovavimas teismuose;
  3. Procesinių dokumentų parengimas teismams;
  4. Sutarčių rengimas ir jų analizė.

  Beviltiškų skolų nurašymas

  Jeigu debitorinio įsiskolinimo nepavyks grąžinti nei ikiteisminiu, nei teisminiu būdu mes padėsime Jums teisėtom priemonėm pripažinti skolą beviltiška ir tokiu būdu išvengti verslui tenkančių mokestinių nuostolių.

 

 

 

 

 

 

 

ALTERNATYVA VERSLUI 2013                             Konstitucijos pr. 23, A korp., 08150 Vilnius    info@averslui.lt    +370 676 000 22