Įmonių bankroto administravimas, retruktūrizavimas, likvidavimas

Nė viena įmonė nėra apsaugota nuo tokios finansinės situacijos, dėl kurios ji negali vykdyti prisiimtų turtinių įsipareigojimų kreditoriams. Įmonės nemokumo problemos nulemia būtinybę priimti atitinkamus sprendimus: dėl įmonės bankroto, restruktūrizavimo ar likvidavimo. Jei Jūs  atsidūrėte tokioje situacijoje, Mūsų kvalifikuoti darbuotojai įvertinę Jūsų verslo būklę suteiks kokybišką konsultaciją dėl visų procedūrų reikalingų įmonės bankrotui ar restruktūrizavimui iškelti, patvirtinti ir įgyvendinti. Mūsų konsultacijos garantuos maksimalų bankrutuojančios įmonės ir jos kreditorių interesų suderinimą bei bankroto procedūrų vykdymo sklandumą ir operatyvumą. Teikiame šias su įmonių nemokumu ir bankrotu susijusias paslaugas:
1. Konsultacijų dėl bankroto procedūros vykdymo teismine ir neteismine tvarka teikimas;
2. Klientų interesų atstovavimas kreditorių suisrinkimuose, kreditorių komitetuose ir teismuose;
3. Bankroto procedūrų dokumentų parengimas.
Vienas iš įmonės nemokumo problemos sprendimo būdų yra įmonės restruktūrizavimas. Šio proceso paskirtis – suteikti laikinų finansinių sunkumų turinčioms įmonėms galimybę nenutraukti ūkinės komercinės veiklos, toliau plėtoti savo verslą, atkurti savo mokumą bei išvengti bankroto. Mes siūlome optimalaus Jūsų lūkesčius atitinkančio veiksmų plano ir konsultavimo bet kokiu reorganizavimo proceso metu iškilusiu klausimu paslaugą. Mūsų konsultacijos užtikrina operatyvų, sklandų ir veiksmingą įmonės bankroto, reorganizavimo ar likvidavimo proceso įgyvendinimą.

 

 

ALTERNATYVA VERSLUI 2013                             Konstitucijos pr. 23, A korp., 08150 Vilnius    info@averslui.lt    +370 676 000 22