Apie mus

Mūsų specialistų komanda pasitelkusi unikalius ir efektyvius metodus visada siekia priimti maksimaliai mūsų klientų interesus užtikrinančius sprendimus. Mūsų profesionalumas pagrįstas išsamiomis teisinėmis ir finansinėmis žiniomis, racionaliais, operatyviais ir kokybiškais teisinių ir finansinių problemų sprendimo būdais. Dirbame siekdami perimti Jūsų rūpesčius ir tapti patikimu Jūsų partneriu skolų išieškojimo ir verslo teisės srityje. Mūsų tikslas – patarti Jums kebliose situacijose ir padėti priimti tik teisingus ir ekonomiškai naudingus Jūsų įmonei sprendimus. Skolų išieškojimas pagal savo prigimtį yra nelengva ir reikalaujanti daug laiko ir lėšų procedūra, tačiau dėl mūsų įmonės taikomų metodų šios procedūros įgyvendinimas tampa daug paprastesnis. Įmonių vadovai susidūrę su skolininko nemokumo situacijomis ir nežinodami skolų išieškojimo proceso niuansų gali priimti įmonei nenaudingą sprendimą arba apsunkinti patį procesą. Mes siūlome nerizikuoti savo įmonės kapitalu ir patikėti skolų išieškojimą ir Jūsų skolininkų mokumo atkūrimą mums.
Mūsų specialistų kolektyvas padės Jums greitai ir efektyviai, teismine ar ikiteismine tvarka išieškoti iš nemokių verslo partnerių ar klientų susidariusias skolas. Sukauptos žinios ir patirtis pradelstų mokėjimų valdymo srityje užtikrins individualaus, atitinkančio Jūsų įmonės poreikius ir lūkesčius skolos iššieškojimo modelio parinkimą ir tinkamą pritaikymą. Mūsų tikslas – suteikti kvalifikuotą teisinę pagalbą Jūsų įmonei ir verslui susidūrus su skolininkų nemokumo situacijomis. Garantuojame, kad viso proceso metu mes tinkamai atstovausime Jūsų įmonei, tačiau kartu išlaikysime pozityvius santykius su Jūsų klientais. Glaudus bendradarbiavimas su klientais, interesų derinimas, orientacija į rezultatą, paslaugų teikimo operatyvumas, pagarba visiems skolos iššieškojimo proceso dalyviams – štai kokie pagrindiniai mūsų veiklos principai. Išskirtinis dėmesys kliento gerovei ir interesams skatina nuolat tobulinti mūsų teikiamas paslaugas, ieškoti naujų skolų iššieškojimo metodų ir priemonių, investuoti į paslaugų kokybę ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Siekiame, kad klientai būtų maksimaliai patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis, įgytų ekonominio saugumo jausmą  ir taptų patikimais mūsų partneriais ilgą laikotarpį.
Kiekvienas nedrausmingas skolininkas, kiekvienas pradelstas mokėjimas reiškia Jūsų įmonės pinigų praradimą, todėl siūlome nerizikuoti savo verslo sėkme ir nedelsiant kreiptis teisinės pagalbos į mus.

 

 

ALTERNATYVA VERSLUI 2013                             Konstitucijos pr. 23, A korp., 08150 Vilnius    info@averslui.lt    +370 676 000 22